Akcija!

Šluotelinė hortenzija ‘Vanille Fraise’ (Hydrangea paniculata)

Original price was: €7.98.Current price is: €7.49.

Šluotelinė hortenzija, kurios žiedai itin įspūdingi: pražysta balti, vėliau nusidažo įvairaus intensyvumo rožiniais atspalviais, o rudenį tampa raudoni. Žydi ilgai (nuo liepos vidurio iki pat šalnų). Vanille Fraise ant stiebo spausti čia.

Parduodami sodinukai 3litrų vazone 40-60cm jau su žiedais.

Produkto kodas: H-4 Kategorijos: ,

Aprašymas

Vanille Fraise krūmas užauga apie 1,8 m. Žiedai dideli ir stambūs ( 30cm ilgio ir apie 20cm pločio). Dėl savo įspūdingos išvaizdos ir nereiklumo ši šluotelinė hortenzija tapo itin mėgstama Lietuvoje. Norint, kad žydėjimas būtų itin gausus, reikalauja kasmetinio genėjimo. Apie hortenzijų genėjimą galite skaityti čia. 5 zonos augalas, todėl lengvai pakenčia lietuviškas žiemas. Ši šluotelinė hortenzija auga daliniame šešėlyje ar saulėtoje vietoje, labai saulėta pietinė pusė jai netiks, nes kaitri saulė gali turėti įtakos spalvai. Dirva: derlinga, humusinga, laidi vandeniui. Sodinukai sodinami po viena ar grupėmis. Dėl savo ūgio ir nereiklumo dažnai pasirenkamas kaip gyvatvorių augalas. Susodinta tokių krūmų eilė atrodo itin įspūdingai. Gyvatvorei sodinti rekomenduojama išlaikyti 1,5m atstumą tarp sodinukų. Labai panaši į Vanille Fraise veislė Sundae Fraise.

Jei norite įsigyti Vanille Fraise ant stiebo (medelį), spauskite čia.

Šluotelinė hortenzija ‘Vanille Fraise’ perkamiausias mūsų augalas nuo 2017metų!

Šluotelinės hortenzijos yra drėgmę mėgstantis augalas, labai blogai toleruojantis sausrą, todėl jį reikia laistyti (kartą per mėnesį, o sausros metu – kartą per savaitę po 15–20 litrų augalui). Be to, patartina dirvą mulčiuoti žieve, medžio drožlėmis, spygliais, lapais, kad žemė išlaikytų drėgmę ir būtų rūgštesnė.

Hortenzija yra patvari, atspari šalčiui, greitai auga.

Šiek tiek istorijos. Šluotelinė hortenzija – hortenzijinių šeimos augalas. Kilusi iš pietų ir rytų Kinijos, Korėjos, Japonijos, Sachalino. Ten jų galima rasti augančių pamiškėse. Žiedynai susiformuoja ant tų pačių metų stiebų. Krūmas stebina ilgaamžiškumu – auga iki 60 metų.

Papildoma informacija

Svoris 3 kg
Augalo dydis

C3 30-40cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šluotelinė hortenzija ‘Vanille Fraise’ (Hydrangea paniculata)”


Augalai sodybai ieškantiems paprastumo

NAUJIENOS