Akcija! Out of Stock

Šluotelinė hortenzija ‘Vanille Fraise’ ant stiebo

26.98 23.98

Šluotelinė hortenzija ant sitebo, kurios žiedai itin įspūdingi: pražysta balti, vėliau nusidažo įvairaus intensyvumo rožiniais atspalviais, o rudenį tampa raudoni. Žydi ilgai (nuo liepos vidurio iki pat šalnų).

Išvalyti
Produkto kodas: H-9 Kategorijos: ,

Aprašymas

Vanille Fraise ant stiebo žiedai dideli ir stambūs (30cm ilgio ir apie 20cm pločio). Dėl savo įspūdingos išvaizdos ir nereiklumo ši šluotelinė hortenzija tapo itin mėgstama Lietuvoje. Norint, kad žydėjimas būtų itin gausus, reikalauja kasmetinio genėjimo. Apie hortenzijų genėjimą galite skaityti čia. 5 zonos augalas, todėl lengvai pakenčia lietuviškas žiemas. Vanille Fraise ant koto auga daliniame šešėlyje ar saulėtoje vietoje, labai saulėta pietinė pusė jai netiks, nes kaitri saulė gali turėti įtakos spalvai. Dirva: derlinga, humusinga, laidi vandeniui. Sodinukai sodinami po viena ar grupėmis.

Parduodami Vanille Fraise ant stiebo medeliai 5 litrų vazone. Jei norite įsigyti Vanille Fraise krūmą, spauskite čia.

Šluotelinė hortenzija ‘Vanille Fraise’ perkamiausias mūsų augalas nuo 2017metų!

Šluotelinės hortenzijos yra drėgmę mėgstantis augalas, labai blogai toleruojantis sausrą, todėl jį reikia laistyti (kartą per mėnesį, o sausros metu – kartą per savaitę po 15–20 litrų augalui). Be to, patartina dirvą mulčiuoti žieve, medžio drožlėmis, spygliais, lapais, kad žemė išlaikytų drėgmę ir būtų rūgštesnė.

Hortenzija yra patvari, atspari šalčiui, greitai auga.

Šiek tiek istorijos. Šluotelinė hortenzija – hortenzijinių šeimos augalas. Kilusi iš pietų ir rytų Kinijos, Korėjos, Japonijos, Sachalino. Ten jų galima rasti augančių pamiškėse. Žiedynai susiformuoja ant tų pačių metų stiebų. Krūmas stebina ilgaamžiškumu – auga iki 60 metų.

Papildoma informacija

Augalo dydis

Ant koto

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šluotelinė hortenzija ‘Vanille Fraise’ ant stiebo”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *Augalai sodybai ieškantiems paprastumo

Visų mėgstamiausios HORTENZIJOS