Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Pirkimas

  • jei este naujas vartotojas Jums reikia UŽSIREGISTRUOTI (registracijai netinka one.lt paštas), jei registruotas – PRISIJUNGTI;
  • išsirinkite prekę, į langelį įrašykite pageidaujamą kiekį ir paspauskite mygtuką UŽSISAKYTI, jei šalia šio mygtuko nėra langelio kiekiui įrašyti, jį paspaudus į krepšelį bus įtrauktas 1 vnt ;
  • prekė atsiras PIRKINIŲ KREPŠELYJE;
  • jei užsakymo nebaigėte ir norite, kad jis išliktų jūsų pirkinių krepšelyje – atsijunkite paspaudę žodį ATSIJUNGTI;
  • atidžiai peržiūrėkite savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ, jei ką koregavote paspauskite mygtuką ATNAUJINTI KREPŠELĮ;
  • jei norite išsiųsti užsakymą spauskite mygtuką APMOKĖTI,
  • paspaudę mygtuką APMOKĖTI išvysite asmeninę informaciją, pasitikrinkite ar teisingas pristatymo adresas (prašome naudoti lietuviškas raides). Visi raudona žvaigždute pažymėti laukeliai turi būti užpildyti. Jei esate registruotas mūsų vartotojas ir užsakote ne pirmą kartą, įsitikinkite, kad varnelė „SUKURTI PASKYRĄ” nuimta.  Jei turite pastabų ar pageidavimų įrašykite į skiltį UŽSAKYMO PASTABOS ir spauskite mygtuką UŽSAKYTA. Jei užsakymas neužfiksuotas, viršuje atsiras įspėjimas raudonomis raidėmis kas buvo atlikta neteisingai. Jei užsakymas atliktas teisingai, pamatysite užrašą: Krepšelis tuščias. Užsakymo patvirtinimą gausite el.paštu
  • dienos bėgyje į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą ir numerį bei informaciją apie apmokėjimą.

Garantija ir prekių grąžinimas

Visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, galite atsisakyti jas priimti, arba praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) ir mes pasirūpinsime pakeitimu arba grąžinimu. Jums pageidaujant, grąžinsime pinigus. Mūsų atsakomybė yra pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote.

Užsakymo atšaukimas

Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti užsakymą iki 7 darbo dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būtų, kuo greičiau, jūsų kaštais. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

Užsakymo siuntimas bendrai

Išankstinius užsakymus pradedame išvežioti balandžio pabaigoje esant palankioms oro sąlygoms sodinukų sodinimui į žemę. Užsakymai vykdomi mūsų įmonės transportu arba per kurjerių tarnybas, priklausomai nuo užsakymo dydžio. Kiti užsakymai vykdomi 14 d.d  bėgyje. Jūs gausite pranešimą telefonu ir/arba elektroniniu paštu dėl užsakymo pristatymo datos.
Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip negyvų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ir / ar ilgesnio tiekimo laiko rizikos (pvz. prieš savaitgalį), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių – augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo). Prieš patvirtindami savo užsakymą, jūs turėtumėte patikrinti konkrečių augalų siuntimo sąlygas. Jei yra planuojamų vėlavimų išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per ilgesnį laiką, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.

Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: el. bankininkyste – PAYSERA (MOKĖJIMAI.LT) sistemoje, COD (grynaisiais pinigais pristatymo metu –  tik Lietuvoje), paprastuoju banko pavedimu eurais.

Užsakymai yra apmokami per Paysera sistemą. Ši sistema ne tik leidžia pasirinkti apmokėjimą per bet kurį Lietuvos banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis. Mūsų parduotuvėje Jūs suformuojate užsakymą ir tada esate nukreipiami į mokejimai.lt, kur pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą ir apmokate. Jums apmokėjus užsakymą per mokejimai.lt sistemą, mes akimirksniu gauname apie tai žinutę ir nedelsdami galime pradėti vykdyti užsakymą. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome per tris banko darbo dienas.
 

Prekių pristatymas

Paslaugos kaina  7EUR  (krepšelis kainą suskaičiuoja automatiškai). Šis mokestis fiksuotas, nepriklausomai nuo augalų kieko KREPŠELYJE.

Pristatymo dieną kurjeris jums paskambins ir sutars su jumis patogų pristatymo laiką.

Didesni nei 100 EUR  užsakymai į bet kurią Lietuvos vietą pristatomi NEMOKAMAI.

Kainos

Kainos nurodytos su PVM. Mes pasiliekame teisę keisti kainas iš anksto neįspėjus, arba pasikeitus PVM tarifui.

Specialūs pasiūlymai, kuponų kodai

Visi specialūs pasiūlymai, kuponų kodai, nuolaidos gali būti naudojami tik vieną kartą. Bet koks kupono kodas arba nuolaida negali būti naudojami kartu su bet kuria kita nuolaida (nuolaidos nesumuojamos).

Prekės vaizdai

Prekių vaizdai yra iliustracinio pobūdžio, išsamesnė informacija pateikiama produkto apraše. Prierašas GYVA FOTO reiškia, kad augalas atrodys panašiai (atsižvelgiant į metų laiką)

Pardavimo sąlygos

Informacija pateikta apie produktus paremta mūsų žiniomis, ir yra skirta tik bendram susipažinimui. Visi matmenys, ūgiai, svoriai ir tūriai yra apytiksliai. Gaminio aukštis yra apytikslis aukštis įskaitant vazoną (tarą). Taip pat atminkite, kad aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalų augimui (pvz. rudenį pamatuotas augalas pavasarį gali būti apgenėtas). Detaliau apie matmenis žiūrėkite skyriuje Trumpiniai augalų pavadinimuose. Jums pageidaujant, galime atsiųsti konkrečiai jūsų užsakytų ir siuntimui atrinktų augalų nuotraukas prieš išsiuntimą.

Alternatyvos

Kartais prekių (augalų) nebegalima pateikti dėl pakenkimo, sąlygoto aplinkos veiksnių, dėl aukštos paklausos ar kitų priežasčių. Tokiu atveju, mes galime išsiųsti kruopščiai atrinktą alternatyvą. Jei mūsų atsiųsta alternatyva neatrodo priimtina, būtinai nedvejodami susisiekite su mumis ir mes jums pervesime grąžinamąją išmoką padengti neturimos prekės kainai.

Klientų aptarnavimas

Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį arba savo pilną adresą. Susisiekite su mumis įprastais būdais.

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie priimtus sprendimus.

Privatumas ir duomenų apsauga

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Kam mes naudojame slapukus?

Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat mes naudojame siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Slapukais mes analizuojame Jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti Jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norėdami, pateikti Jums komercinius ir reklaminius pasiūlymus. Jūsų nuasmeninti naršymo duomenys, pagal kuriuos, negalima nustatyti asmenybės, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

Kokius slapukus mes naudojame?

Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba  užtikrinama interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą, bei prisitaikymą prie Jūsų poreikių, pavyzdžiui svetainės atvaizdavimą pritaikyti Jūsų ekrano dydžiui. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimui. Be jų negalima  sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine ir mobiliąja aplikacija. Techniniai slapukai taip pat užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje.

Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti  interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą, padaryti interneto svetainę bei mobiliąją aplikaciją patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui. Funkciniai slapukai gali būti naudojami Jūsų pasirinktai interneto svetainės ar mobiliosios aplikacijos kalbai išsaugoti, Jums pageidaujant, funkciniai slapukai padeda automatiškai įsiminti Jūsų registracijos duomenis, išsaugoti Jūsų pasirinktą prekių krepšelį ir atlieka panašias interneto tinklapio ir mobiliosios aplikacijos Jūsų pasirinkto veikimo palaikymo funkcijas.

Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

Analitiniai slapukai. Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimą prie Jūsų poreikių ir norų. Analitinių slapukų pagalba analizuojame savo veiklą ką darome teisingai, o ką turime tobulinti. Analitiniai slapukai taip pat mums padeda gerinti savo veiklą ir užtikrinti, kad Jūsų apsilankymai mūsų interneto tinklapyje ar mobiliojoje aplikacijoje Jums būtų naudingi, o prekės aktualios. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. Analitinių slapukų informaciją gali būti panaudota siekiant  atvaizduoti populiariausias žiūrėtas prekes, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias prekes ir kitą naudingą informaciją Jums naršant.  Analitiniai slapukai gali būti panaudojami ir siekiant įvertinti mūsų reklaminių kampanijų tikslingumą.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tikslinius (komercinius) slapukus  naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Tiksliniais slapukais analizuojama  naršymo istorija ir šie duomenys naudojami siekiant , pateikti jums komercinius pasiūlymus. Pavyzdžiui Jums įsigijant mobilų telefoną, pasiūlyti įsigyti tinkamą dėkliuką telefonui. Jūsų nuasmeninti naršymo duomenys, pagal kuriuos, negalima nustatyti asmenybės, gali būti perduoti  reklamos paslaugų partneriams.

Trečiųjų šalių naudojami slapukai

Esame kruopščiai patikrinę ir atrinkę partnerių sąrašą, kurie yra įsidiegę papildomus slapukus, kurie neturi galimybės pasiekti Jūsų asmens duomenų ir negali būti susieti su konkrečia asmenybe, tačiau įgalina užtikrinti sklandų paslaugos teikimą. Pavyzdžiui leidžia palikti anoniminį komentarą ar atsiliepimą apie mūsų paslaugas, kuriuos analizuojame padedant partneriams.

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu medelyna.lt@gmail.com ar telefonu +37065278157 Atšaukdami savo sutikimą dėl slapukų naudojimo Jūs taip pat turite ištrinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.

Svarbu žinoti, kad naudotis svetaine atsisakius techninių, funkcinių ir analitinių slapukų nebus galima, todėl slapukų trinti ar blokuoti nerekomenduojame.

Slapukai (Cookies)

Top of Form

Techniniai slapukai

Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine ir mobiliąja aplikacija, dėl to jų atsisakyti galimybės nėra.

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą, padaryti interneto svetainę bei mobiliąją aplikaciją patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui, dėl to jų atsisakyti galimybės nėra.

Analitiniai slapukai

Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimą prie Jūsų poreikių ir norų, dėl to jų atsisakyti galimybės nėra.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai

Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Tiksliniais slapukais analizuojama naršymo istorija ir šie duomenys naudojami siekiant , pateikti jums komercinius pasiūlymus. Pavyzdžiui Jums įsigijant mobilų telefoną, pasiūlyti įsigyti tinkamą dėkliuką telefonui. Jūsų nuasmeninti naršymo duomenys, pagal kuriuos, negalima nustatyti asmenybės, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

Sutartys

PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos teisingumo ministro

2014 m. balandžio 30 d. įsakymu Nr. 1R-154

PAVYZDINĖ NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA (Šią formą užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties)

Aš pranešu, kad atsisakau pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos 201__m. _____________________ mėn. ____d. – Sutarties (arba sąskaitos ) Nr. _____________________________________________________________________ – Dėl šių prekių __________________________________________________________________________________ – Gautų [gavimo data], – Pirkėjo vardas, pavardė, – Pirkėjo adresas, – Pirkėjo parašas (tik jei ši forma pateikiama popierine forma) ______________________________________________ – Dokumento pildymo data.

Teisė atsisakyti sutarties Jūs turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų . Sutarties atsisakymo laikotarpis baigsis po 14 dienų nuo dienos, kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna prekę, arba kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę – jei sudaroma sutartis, pagal kurią Pirkėjas vienu užsakymu užsako daugiau negu vieną prekę ir jos pristatomos atskirai, arba kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį – jei sudaroma sutartis, pagal kurią prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis. Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties Jūs turite pranešti „Medelynos” e.parduotuvei medelyna.lt@gmail.com apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą (pvz., paštu, faksu ar elektroniniu laišku). Galite pasinaudoti pridedama pavyzdine forma, bet tai nėra privaloma. Jūs taip pat galite elektroniniu būdu užpildyti ir pateikti pavyzdinę sutarties atsisakymo formą ar bet kokį kitą nedviprasmišką pareiškimą mūsų interneto svetainėje medelyna.lt@gmail.com Jei pasinaudojote šia galimybe, mes nedelsdami atsiųsime Jums patvariąja laikmena (pvz., elektroniniu paštu) patvirtinimą, kad esame gavę tokį sutarties atsisakymą. Kad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog Jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui. Sutarties atsisakymo pasekmės Jei Jūs atsisakote šios sutarties, mes nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, grąžinsime Jums iš Jūsų gautus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). Tais atvejais, kai Jūs grąžinate tik vieną ar kelias, bet ne visas pristatytas prekes, prekių pristatymo išlaidos jam nėra grąžinamos, jei pristatymo suma nepriklauso nuo pristatytų prekių kiekio, vertės ar kitų savybių. Tais atvejais, kai pristatymo suma priklauso nuo pristatytų prekių kiekio, vertės ar kitų savybių, Jums grąžinama ta pristatymo mokesčio dalis, kuria padidėjo pristatymo mokestis lyginant su ta, kurią Jūs būtumėte turėjęs sumokėti neužsisakęs grąžinamos(ų) prekės(ių). Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių. Atsisakę sudarytos sutarties Jūs turite nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, perduoti prekes mūsų įmonei.Terminas nepažeistas, jeigu Jūs prekes perdavėte prieš pasibaigiant 14 dienų terminui. Atsisakę sudarytos sutarties Jūs padengsite tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas. Mes galime nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgausime prekes arba Jūs pateiksite įrodymų, kad išsiuntėte prekes, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

Grąžinant būtina pateikti iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą, užsakymo numerį. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje.