1 MITAS. Magnolijos nepritaikytos Lietuvos klimato sąlygoms.

 • Specialistai teigia, kad magnolijos puikiai prisitaiko prie besikeičiančios aplinkos. Lietuvoje sėkmingai auginamos dešimties rūšių magnolijos, tokios kaip japoninė magnolija, lelijažiedė ir žvaigždinės magnolijos hibridas Susan, Sulanžo magnolija ir kt. Tik jaunus ir mažus magnolijų krūmelius vėlai rudenį rekomenduojama aprišti su agroplėvele. O paaugusios magnolijos puikiai žiemoja ir pas mus!

2 MITAS. Magnolijos labai lepios ir reikalauja daug priežiūros.

 • Magnolijos mėgsta tai ką ir dauguma kitų mūsų auginamų augalų. Reikia laikytis 3 pagrindinių (visiems gerai žinomų) taisyklių ir magnolijos puikiai augs:

   

 • Daugiau saulės-mažiau vėjo. Puikiai tinka saulėta ir šilta, apsaugota nuo šaltų šiaurės bei vakarų vėjų vieta. Kaip apsauga tinka pastato siena ar tanki augalų gyvatvorė.

   

 • Dirva – lengva, derlinga. Tinka lengvai rūgštinė žemė, todėl augalus galima mulčiuoti spygliuočių žieve, durpėmis.

   

 • Mėgsta drėgmę, todėl jaunus sodinukus gali tekti laistyti bent kartą per savaitę. Dideli augalai laistomi tik per sausras ir gausiai. Jei žemė skurdoka, magnolijos tręšiamos nuo pavasario iki liepos pradžios.

3 MITAS. Neverta auginti, nes trumpai žydi.

 • Daugelis magnolijų žydi balandžio pabaigoje ir gegužę – vienos anksčiau, o kitos vėliau. Žydėjimo trukmė priklauso nuo rūšies, gali būti dvi savaitės ar net mėnuo. Dažniausiai medžiai sužydi prieš išsprogstant lapams, o tai dar labiau išryškina įspūdingą žiedų grožį.

Išsirinkti Magnoliją

 

Kodėl gi nepasidžiaugus tokiu aristokratišku grožiu savo kieme?!

 

 

 

 

 • Tikriausiai girdėjote, kad Vilniuje dar prieš keliasdešimt metų keliose vietose pasodintos japoninės magnolijos žydėjimo metu pritraukia daugybę lankytojų. Nuostabių žiedų grožis abejingų nepalieka.

Tik IŠANKSTINIAMS užsakymams, IŠSKIRTINĖS sąlygos

 • Augalų pasirinkimas

  Sertifikuoti ir patikimi augalų sodinukai išauginti profesionaliuose Lietuvos ir Europos medelynuose,  tinkami auginti mūsų klimatinėse sąlygose.

 • Pristatymas

  Iki birželio 01 dienos užsakymus pristatys ne kurjerio tarnybos, o įmonės darbuotojai, kurie ne tik pristatys tinkamai augalus bet ir suteiks reikiamos  informacijos.

 • Saugus atsiskaitymas

  Turėsite galimybę atsiskaityti už pirkinius tik juos apžiūrėję ir įvertinę jų kokybę pristačius užsakymus mūsų įmonės darbuotojams.

*Priimamų užsakymų su šiomis sąlygomis kiekis ribotas.

**Visus užsakymus išsiųsime  balandžio pradžioje (kai tik leis oro sąlygos sodinti), prieš tai suderinus su Jumis.

Pirkti Magnoliją